₺ 69,95 ₺ 82,00

TUZSUZ ŞAMPUAN 350 ML


Sıradan şampuanlar kullanıldığı zaman saç bakım kremi olmadığı takdirde saçlarınızın kuru bir hal aldığını fark edebilirsiniz. Bu etkinin bir adım daha ileri seviyesini denizden çıktıktan sonra da görebilirsiniz. Denizden çıktığınızda taranamayacak duruma gelen sert ve mat saçlarla karşılaşırsınız. Bunun temel nedeni de deniz suyunun içerdiği tuzdur. Sıradan şampuanlar da su ile reaksiyona girdiklerinde köpürmek ve saçtaki yağı sökmek için tuz kimyasalını barındırırlar. Ancak bunun saçtaki fazla yağı sökmekten ziyade saçı tam anlamıyla kuruttuğunu ve saç derisini silikonsu bir yapı ile kapladığını söylemek mümkün. Bu kuruma ve silikonsu yapının oluşması da saçın olması gereken yağ ve nem dengesini olumsuz yönde etkiler. Bu da zaten mat, aşınmış ve kuru saçların daha çabuk kırılan bir yapıya sahip olmalarına neden olur.

Tuzsuz şampuan içeriğinde tuz ve buna benzer kimyasallar barındırmadığı için saçlarınızın doğal yapısını etkilemez. Saçlarınız doğal ve olması gerektiği gibi temizlenir. Saçın kendi ürettiği ve ihtiyaç duyduğu kadar olan yağ miktarını muhafaza ederek yalnızca fazla yağı kolayca uzaklaştırır.

Tuzsuz Şampuan içerisinde bulundurduğu atkuyruğu bitkisi, hindistancevizi yağı, gülsuyu, kekik suyu,keratin proteini, mersin suyu eldeleri ile saçınızı hem besler, hem güçlendirir hem de nazikçe temizler. Tuzsuz Şampuan doğal şampuanların tümünde olması gereken gibi SİLİKON, TUZ, SÜLFAT, FORMALDEHİT, SLS içermez.

Tuzsuz Şampuan hem parabensiz hem sülfatsız hem de tuzsuz şampuan kategorisinde sayılabilecek bebek şampuanı saflığında bir üründür. 

  • Lipozom teknolojisi kullanılarak üretildiği için içeriğinde bulunan faydalı özler sayesinde diğer şampuanlara oranla daha çok verim sağlar. İçeriğindeki bitkisel yağlar saçta ağırlaşmış ve yağlı bir his bırakacakmış şüphesi uyandırmamalı. Tuzsuz Şampuan bitkisel yağların hücre dostu eşsiz bir antioksidan özelliği bulunmaktadır.

    Benzersiz formül, doğal ve saf bitkisel yağlar ile tuzsuz şampuanın içeriği zenginleştirilmiştir. Tuzdan dolayı saç derisinde oluşan sivilce, kızarıklık, kaşıntı, kepek ve kuruluk gibi sorunlar düzenli kullanım sonrasında azalarak yok olur. 

 LİPOZOM TEKNOLOJİSİ:

Tuzsuz şampuanın formülünde bulunan faydalı aktif maddeleri, derinin en alt katmanlarına taşıyan asansör görevi görmektedir. Lipozom olmadan hazırlanan formüllerde faydalı aktifler, saçın alt kısmına ulaşamazken, Lipozom olduğunda , taşıyıcı bir mekanizma gibi, kolaylıkla derinin altına kadar ulaşırlar.


Tuzsuz Şampuan Kutu İçeriği:

-Tuzsuz Şampuan 350 ml

 Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir. Ayrıca bilinmesi gerekir ki köpük saç için doğal bir temizleyici değildir.


Tuzsuz Şampuan Kullanımı:

-Saçınızı duşta 2 defa Tuzsuz Şampuan ile yıkayın. İlk yıkamada şampuanınız saçınızı sıradan saç bakım ürünlerinin silikonsu etkilerini silmek için derinlemesine temizlik yapar. İkinci yıkamada ise saçlarınızı besler ve keratin bakım yapar. Saçınızı durulayın.

-Eğer zor taranan ve kabaran saçlara sahipseniz isteğe göre Keratin Saç Bakım Kremi ile işlemi sonlandırabilirsiniz.


UYARI: Tuzsuz Şampuan hem erkek hem de kadınlar için günlük kullanıma uygundur. Tamamen doğal içerikli olduğu için hem hamilelerde hem çocuklarda hem de emziren annelerde gönül rahatlığıyla kullanılabilir.


-Tuzsuz Şampuan İçeriği: Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu), Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid ( Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate , Benzyl Alohol, Dehydroacetıc, Olea Europaea Leaf Extract ( Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate, Benzoicacid, Amy Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamal, CI 12480.

Bir değerlendirme yazın

Not: HTML kodlar kullanılmamaktadır!
Kötü           İyi
Doğrulama Kodu