₺ 44,95 ₺ 70,00

SAF KERATİN SERUM 20ML


Keratin Serum Seti içeriği ile aynı üründür. Siz değerli kullanıcılarımızın saf keratin botoksu merak etmesi ve deneme isteğini karşılamak adına saf keratin serumlarımızı tekli olarak da satışa sunduk. Saf Keratin Serumu, renklendirme, röfle, perma veya düzleştirme gibi işlemlerden zarar gören saçı yeniden yapılandırır. Yanan, yıpranan, kırılan, mat, kuru ve sert saçları onaran çok güçlü bir etkiye sahiptir. Saf Keratin Serum, içeriğindeki proteinler yardımıyla saçın hasarlı olan en derin noktalarına nüfuz ederek, kemik gibi kaynar. Saçın yapısıyla hemen uyum sağlar. Bunun sebebi de keratin proteinlerinin zaten saçın yapıtaşı olacak kadar yüksek bir miktarını oluşturmasıdır. Kimyasal ve sentetik içermeyen saf katkısız keratin içerdiğinden dolayı, hamileler, emzirme sürecindeki anneler  ve çocuklar da rahatlıkla kullanabilirler. Saf Keratin Serumun saça ve cilde yan etkisi yoktur. Su ve ısı ile saçtaki etkisini bir anda kaybetmez. Direnci çok yüksektir.

-TUZ, ALKOL, SÜLFAT, SİLİKON, PARABEN, FORMALDEHİT İÇERMEZ.

-Isıl işlemlerden aşınan saç yüzeyindeki protein bariyerini doldurarak pürüzsüzleştirir.  Saçları keratin proteinlerinin ışığı daha iyi yansıtmasından dolayı daha parlak gösterir.

-Saf Keratin Serum, nem oranını yükseltir. Esneklik kazandırır ve kopmaları önler.

-Saç telleri etrafında yoğun ve koruyucu bir kalkan oluşturur. Bu kalkan gözle görünmeyecek kadar hafiftir ve saçları ağırlaştırmaz.

-İnce telli saçlara hacim kazandırır. İncelmesine engel olur.
Saf Keratin Serum Kullanımı:

-Saf Keratin Serum tercihen Keratin Şampuan ile 2 defa yıkanan saça uygulanmalıdır. Saçınızı son yıkamanın ardından tamamen kurutun.

-Saf Keratin Serum’u temiz bir kaba boşaltın. Boya işlemi uygular gibi dipler hariç tüm saçlara sürün. Kuruyuncaya kadar keratin serum uyguladığınız saçlarınızı 5 dakikada 1 tarayın. Saçınızın pürüzsüz bir şekilde kurumasına ve keratin proteinlerinin saçlarınıza doğru bir şekilde kaynamasına yardımcı olun. Saf Keratin Serum en az 6 saat saçınızda beklemelidir. Bu bekleme sürecinde de saçlarınızı toplamayın, sarmayın ya da saçlarınızın üzerine yatmayın. Bekleme süresi bittiğinde saçlarınızı durulayın.

-Daha etkili ve kalıcı bir sonuç için 15 dakikalık bir Keratin Maskesi uygulaması ile işleminizi sonlandırabilirsiniz. Saçlarınızın daha ilk uygulamada bile nasıl güçlendiğini ve parlak bir görünüm aldığını göreceksiniz.


Saf Keratin Serum İçeriği: Aqua, Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin), Lactobacillus Ferment, Parfume (Şeftali Eldesi), HydrolyzedCorn (Mısır) Protein, HydrolyzedWheat (Buğday) Protein, Hydrolyzed Soy (Soya) Protein, Saccharomyces/Zinc (Çinko) Ferment, Saccharomyces/Copper (Bakır) Ferment, Saccharomyces/Magnesium (Magnezyum) Ferment, Saccharomyces/Iron (Demir) Ferment, Saccharomyces/Cilison Ferment, Leuconostoc/RadishRoot (Turp Kökü) Ferment Filtrate, Phenoxyethanol, Linalool

Bir değerlendirme yazın

Not: HTML kodlar kullanılmamaktadır!
Kötü           İyi
Doğrulama Kodu