Saç çıkarıcı titanyumlu keratin bakım seti %100 doğal içerikli formülü sayesinde düzenli kullanımda saç oluşumunu desteklemektedir. Güçsüz, zayıf, cansız, seyrelmiş saçlarda oldukça etkilidir. Tamamen organik ve doğal içerikler kullanarak üretilmiştir. Not: ürün hakkında daha fazla bilgi almak için alt kısımdaki yazıyı okuyabilirsiniz.


₺ 223,00 ₺ 513,00

SAÇ ÇIKARICI TİTANYUMLU SET NASIL ETKİ EDER?


SAÇ ÇIKARICI TİTANYUMLU SET NASIL ETKİ EDER?

Titanyumlu iğne uçlarından silindir bir başlıktan saç köklerini uyarı yöntemiyle harekete geçiren bir sistemdir. Bu sayede saç derinizde ve saç köklerinizde uyumuş olan saç hücreleri harekete geçer ve kan dolaşımı hızlanır. Saç çıkması desteklenir bir yandan da saç dökülmesinin önlenir. Titanyum Hair Growth kullanımının yanında set içerisindeki keratin bakım ürünleri ile saçlarınız da dökülme sürecinin başlangıcından kurtarılıp beslenir. Tüm saç telleri ve saç kökleri olması gerektiği doğal forma gelir.

Saç Çıkarıcı Titanyumlu Set İçerisindeki Ürünler:

1-      Liquid Keratin Şampuan 350 ml

2-      Gözenek Açıcı Keratin İksir 50 ml

3-      Dökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı 50 ml

4-      540 İğneli Saç Çıkarıcı Titanyum Hair Growth


Saç Çıkarıcı Titanyumlu Keratin Bakım Seti Faydaları:

-Bebek saçlarının çıkmasındaki ve uzamasındaki gelişmeyi hızlandırır.

-B ve E vitaminli formülü sayesinde kafa derisinde hızla yeniden yapılanma sağlar.

-İçeriğindeki doğal yağlar, saçlı deri üzerindeki sivilce, kabarıklık, kaşıntı, saç egzaması, mantar, sedef, kepek gibi problemleri ve alerjik reaksiyon gösteren saç köklerini dengeler.

-Tedavi süresince yalnızca set içerisindeki ürünleri kullandığınızda saçınıza zarar verecek kimyasal ve sentetik içerikler ile temas etmemiş olursunuz.

-Saç Çıkarıcı Titanyumlu Keratin Bakım Seti, saçınızda en doğal ve en etkili “keratin saç botoksu” etkisi yaparak saçlarınızı çok daha güçlü ve dolgun hale gelir.


1-    Liquid Keratin Şampuan: Organik Keratin Şampuan özellikle içerisindeki At Kuyruğu Bitkisi ve saf keratin içeriği sayesinde saç foliküllerini besler, saç derisini canlandırır ve saç çıkmasına yardımcı olur. Keratin proteinleri ile saç yapısını güçlendirir. Sentetik ve zararlı kimyasal katkı içermeyen formülü sayesinde saçlara zarar vermez. Alıştığınız silikonsu temizlik hissinden farklı olarak saçı olması gerektiği gibi temizler. 


SAÇ ÇIKARTICI TİTANYUM ÜRÜN KULLANIMI :

1- Titanyum ürünü dökülme setinden ayrı günlerde kullanın.

2- Haftada 5 gün, kuru saça uygulayın

3- Sabah ve akşam olmak üzere yukarıdan aşağıya doğru 5 dakika hafifçe masaj yaparak uygulayın.

4- Canınızı acıtmayacak şekilde kullanmaya özen gösterin.


Şampuan İçeriği: (pH değeri 5.5'tür) (*Organic Certified  **Approved for Organic Cosmetic     AP :Anatollian Plant)Aqua, Hydrolized Keratin, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Myrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium L. Sulfacate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside** , Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronic Acid**,  Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate**, Xanthan Gum**,Citric Acid Anhydrous**,Perfume.

 

Keratin İksir Gözenek Açıcı İçeriği : Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Panthenol, Caprylic/CapricTriglycerıde, Hydrolyzed Keratin, RicinusCommunisSeedOil, ThymusVulgarisLeafWater*, Phenoxyethanol, TocopherylAcetate, Polyquaternium-7, CetrimoniumChloride, RosaDamascenaFlowerWater*, MyrtusCommunisLeaf Water*, OleaEuropaeaFruitOil*

 

Hızlı Uzatan, Dökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı İçeriği : Keratin yağı, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avakado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı, Sarımsak Yağı, Çamterebentin Yağı, Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistancevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.Not: Dökülme Setimizi saçınızdaki dökülme durana kadar kullanabilirsiniz, kullanımı bitirdikten sonra dökülme yapmaz, sürekli kullanım gerektirmez.

 

Bir değerlendirme yazın

Not: HTML kodlar kullanılmamaktadır!
Kötü           İyi