₺ 234,95 ₺ 504,00

SAÇ ÇIKARICI TİTANYUMLU SET NASIL ETKİ EDER?


SAÇ ÇIKARICI TİTANYUMLU SET NASIL ETKİ EDER?

Titanyumlu iğne uçlarından silindir bir başlıktan saç köklerini uyarı yöntemiyle harekete geçiren bir sistemdir. Bu sayede saç derinizde ve saç köklerinizde uyumuş olan saç hücreleri harekete geçer ve kan dolaşımı hızlanır. Saç çıkması desteklenir bir yandan da saç dökülmesinin önlenir. Titanyum Hair Growth kullanımının yanında set içerisindeki keratin bakım ürünleri ile saçlarınız da dökülme sürecinin başlangıcından kurtarılıp beslenir. Tüm saç telleri ve saç kökleri olması gerektiği doğal forma gelir.


Saç Çıkarıcı Titanyumlu Set İçerisindeki Ürünler:

  •       Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan (350ML)
  •       Gözenek Açıcı Keratin İksir (30ML)
  •       Dökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı (50ML)
  •       540 İğneli Saç Çıkarıcı Titanyum Hair Growth


TOPLAM GRAMAJ (430ML)
Saç Çıkarıcı Titanyumlu Keratin Bakım Seti Faydaları:

-Bebek saçlarının çıkmasındaki ve uzamasındaki gelişmeyi hızlandırır.

-B ve E vitaminli formülü sayesinde kafa derisinde hızla yeniden yapılanma sağlar.

-İçeriğindeki doğal yağlar, saçlı deri üzerindeki sivilce, kabarıklık, kaşıntı, saç egzaması, mantar, sedef, kepek gibi problemleri ve alerjik reaksiyon gösteren saç köklerini dengeler.

-Tedavi süresince yalnızca set içerisindeki ürünleri kullandığınızda saçınıza zarar verecek kimyasal ve sentetik içerikler ile temas etmemiş olursunuz.

-Saç Çıkarıcı Titanyumlu Keratin Bakım Seti, saçınızda en doğal ve en etkili “keratin saç botoksu” etkisi yaparak saçlarınızı çok daha güçlü ve dolgun hale gelir.


1-    Liquid Keratin Şampuan: Organik Keratin Şampuan özellikle içerisindeki At Kuyruğu Bitkisi ve saf keratin içeriği sayesinde saç foliküllerini besler, saç derisini canlandırır ve saç çıkmasına yardımcı olur. Keratin proteinleri ile saç yapısını güçlendirir. Sentetik ve zararlı kimyasal katkı içermeyen formülü sayesinde saçlara zarar vermez. Alıştığınız silikonsu temizlik hissinden farklı olarak saçı olması gerektiği gibi temizler. 


Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

Alıştığımız sıradan köpüklü şampuanların köpürmesi ve saç temizliği arasında hiçbir bağ yoktur. Köpük oluşumu da kanserojen etkide bulunan kimyasallarla sağlandığı için Keratin Şampuan doğal formülü içerisindeki bileşenlerin oluşturduğu köpük ile yetinmektedir.


1   Gözenek Açıcı Keratin İksir: Üç fazlı etkiye sahiptir. Doğal nane ve mentol içeren formülü sayesinde silikon tabaka ile tıkanmış saç gözeneklerini açar, saçın ve saç derisinin nefes almasını sağlar. Kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki E vitamini, ısırgan, ardıç, keratin proteini, biberiye, defne, at kuyruğu, buğday bileşenleri sayesinde saç derisinin beslenmesini sağlar. Gözeneklerin açılmasıyla emilime hazır hale gelen saç derisine uygulanacak keratin ürünlerinin saça derinlemesine işlemesinin yollarını açar. Özellikle de Keratin Dip Bakım Yağı içerisindeki minerallerin derinin en alt tabakasına kadar etki etmesini sağlar. Bu sayede henüz ölmeyen saçların da yeniden canlı kalabilmesini sağlar.


2-     Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı: Saçları beslemede keratin proteini, yaban mersini, argan, avokado, ısırgan tohumu, sarımsak ve çam terebentin gibi üst düzey katkısız eldelerin en kaliteli, en saf ve en güvenilir olanları kullanılarak hazırlanmıştır. Bu yağların her biri soğuk pres yöntemiyle ve özenle elde edilmiştir.


3-     540 İğneli Saç Çıkarıcı Titanyum Hair Growth:  Medikal bir cihazdır. Yüzlerce mikro düzeyde titanyum uçlu iğnelerden oluşur. Bu iğneler ciltten geçerken cilt yüzeyinde mikro kanalcıklar oluşturur. Saç derisinde oluşturulan bu kontrollü mikro kanallar ciltte dokuyu etkileyerek eski kısım yıkılır ve yeni kolajen ve canlı doku oluşur. Kolajen üretiminde 200 ile 300 kat artış olur. Bu sayede kıl kökleri ve hücreler tetiklenerek kan dolaşımı hızlandırılır, oksijen teması arttırılır. Saç köklerini tetikleyen bu uygulama ile yeni saç çıkması desteklenir, halihazırda var olan saçların da güçlenmesine yardımcı olur. Titanyum Hair Growth paslanma yapmaz, 1 sene kullanıma uygundur. Saç dökülmelerinin azalması ile istenilen verimli sonuç elde edildiğinde isteğe göre kullanımı yavaş yavaş azaltılabilir.


Saç Çıkarıcı Titanyumlu Keratin Bakım Seti Nasıl Kullanılır?

Set içerisinde bulunan Keratin Şampuan ile saçınızı 2 defa yıkayın. Saçınızı tercihen pamuklu ve yumuşak bir havlu ile kurulayın. Enseden yukarıya doğru parmaklarınızla saç derinize 3 dakika kadar baskılı masaj hareketleri uygulayarak kan dolaşımınızı hızlandırabilirsiniz. Ardından Gözenek Açıcı Keratin İksir (gümüş şişe) ile saç diplerine 10-15 pompa uygulama yapın. Saç diplerinize sürün ve saça yedirin. Ürünü eşit şekilde dağıtmaya dikkat edin. Ürünü uyguladıktan sonra 15 dakika bekleyin. Yıkama ve durulama yapmayın. Bu esnada saç diplerinizde gözenek açılmasından kaynaklı bir yanma hissi veya karıncalanma olabilir bu normaldir. 15 dakika bekleme süresinin ardından Keratin Dip Bakım Yağı’nı (gold şişe) yine 10-15 pompa saç diplerinize sürün ve saça masaj hareketli ile nazikçe yedirin. Minimum 6 saat beklenmesi gereken Dip Bakım Yağı’nın daha uzun süre beklemesinde de bir sakınca yoktur. Saç Çıkarıcı Titanyumlu Keratin Bakım Seti düzenli kullanımda 2 ila 6 ay arasında saç dökülmesi derecenize ve saç probleminizin yoğunluğuna göre değişiklik göstererek gözle görülür etki göstermeye başlayabilir. Saçlarınız zor taranıyorsa eğer set haricinde Keratin Saç Bakım Kremi de kullanmanız tavsiye edilir.


UYARILAR:

1-      Titanyum Hair Growth dökülme setinden ayrı günlerde kullanılmalıdır. Örnek olarak haftada 2 gün tüm set ürünlerini kullandığımızda haftanın kalan 5 gününde kuru saça nazikçe uygulama yapılmalıdır.

2-      Saç Çıkarıcı Titanyumlu Keratin Bakım Seti içerisindeki keratin bakım ürünlerinin kullanıldığı günler haricinde kullanılırken Titanyum Hair Growth günde 1 defa olmak üzere günde iki defa yukarıdan aşağıya doğru( mutlaka saç kıllarının çıkma yönünün tersine doğru uygulanmalıdır)  5 dakika hafif ve nazik hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

3-      Canınızı acıtmayacak şekilde kullanmaya özen gösterin.

4-      Set kullanımı bırakıldıktan sonra saçta dökülme yaşanmaz. Sürekli kullanım gerektirmez.

5-      Set kullanımının etkileri saç tipine, saç probleminin ciddiyet derecesine ve şartlara göre değişim gösterebilir.

6-      Antimikrobiyel bir ürün olması gerektiği için Titanyum Hair Growth kişisel bir ürün olmalıdır, farklı kişiler tarafından kullanılmamalıdır.


Saç Çıkarıcı Titanyumlu Keratin Bakım Seti İçeriği:

Arındırıcı Keratin Şampuan: Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu), Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid ( Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate, Benzyl Alohol , Dehydroacetıc , Olea Europaea Leaf Extract ( Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate, Benzoicacid, Amy Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamal, CI 12480


Keratin İksir Gözenek Açıcı: Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Panthenol, Caprylic/CapricTriglycerıde, Hydrolyzed Keratin, RicinusCommunisSeedOil, ThymusVulgarisLeafWater*, Phenoxyethanol, TocopherylAcetate, Polyquaternium-7, CetrimoniumChloride, RosaDamascenaFlowerWater*, MyrtusCommunisLeaf Water*, OleaEuropaeaFruitOil*


Keratin Dip Bakım Yağı:Keratin yağı, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avakado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı, Sarımsak Yağı, Çamterebentin Yağı, Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistancevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.

 

Bir değerlendirme yazın

Not: HTML kodlar kullanılmamaktadır!
Kötü           İyi
Doğrulama Kodu