İndirimli Ürün Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti +


Saç çıkarıcı titanyumlu keratin bakım seti %100 doğal içerikli formülü sayesinde düzenli kullanımda saç oluşumunu desteklemektedir. Güçsüz, zayıf, cansız, seyrelmiş saçlarda oldukça etkilidir. Tamamen organik ve doğal içerikler kullanarak üretilmiştir. Not: ürün hakkında daha fazla bilgi almak için alt kısımdaki yazıyı okuyabilirsiniz.


₺ 223,00 ₺ 513,00
  • Ürün Kodu: kr323

Saç Çıkarıcı Titanyumlu Keratin Bakım Seti 

 

Saç çıkaran titanyumun silindirik uca sahiptir. Bu uçlarda titanyumdan oluşan iğneler mevcuttur. Saç çıkaran titanyumu günde sabah ve akşam beşer dakika ileri ve geri hareket ettirerek saça uygulanır. Saç çıkaran titanyumun yapısı sayesinde uyumuş saç hücrelerini uyandırır, kan dolaşımını hızlandırarak saç çıkmasını destekler. Saç çıkaran titanyumu en az altı ay kullanmanızı tavsiye ederiz.

Saç çıkaran titanyumlu set içerisinde yer alan Liquid keratin şampuan, organik yapısıyla ve güçlü bitkisel içerikleriyle öncelikle saç derisinde biriken kozmetik kalıntıları temizler. Saç derisinin nefes almasını sağlamaktadır. Lipozom teknolojisi kullanılarak üretilen  bu organik saç çıkarıcı keratin şampuan  diğer şampuanlara  oranla içerisinde bulunana bitkisel özleri çok daha çabuk ve kolay bir şekilde alt katmanlara inmesi sağlanır.

Gözenek açıcı keratin iksir,  saç derisinde tıkalı olan gözenekleri açmasını sağlar. bu sayede keratin dip bakım yağı ile yapılan bakımda faydalı minarallerin saç köklerine kadar inmesine yardımcı olmaktadır.Saç Çıkarıcı Titanyumlu Keratin Bakım Seti Kullanımı


1- Şampuanla saçınızı 2 defa yıkayın, havluyla iyice kurutun. 

2- Enseden yukarıya doğru parmaklarınızla saç derinize 3 dakika sert masaj yaparak kan devir daimini hızlandırın.

3- Gözenek Açıcı Keratin İksirden (gümüş şişe)  saç diplerine 10-15 pompa uygulayın, 15 dakika bekletin, yıkamayın. (Bu esnada saçınızda yanma hissi olabilir. Bu normaldir.)

4- Keratin Dip Bakım Yağı’nı (gold şişe) 10-15 pompa Gözenek Açıcının üzerine, saç diplerinize sürün ve saça yedirin. En az 6 saat veya birkaç gün bekleyebilir.

5- Şampuanla  saçınızı yıkayın. İşlemi bitirin.

6- Bu uygulamayı haftada 2 gün ve 2 ay düzenli kullanın.

Zor taranan saçlarda  Liquid Keratin Saç Bakım Kremi kullanmanızı tavsiye ederiz.

 Doğal içerikli ürünlerimiz yan etki yapmaz. Kullanmayı bıraktıktan sonra dökülme yapmaz. Sürekli kullanmayı gerektirmez.

 


SAÇ ÇIKARTICI TİTANYUM ÜRÜN KULLANIMI :

1- Titanyum ürünü dökülme setinden ayrı günlerde kullanın.

2- Haftada 5 gün, kuru saça uygulayın

3- Sabah ve akşam olmak üzere yukarıdan aşağıya doğru 5 dakika hafifçe masaj yaparak uygulayın.

4- Canınızı acıtmayacak şekilde kullanmaya özen gösterin.


Şampuan İçeriği: (pH değeri 5.5'tür) (*Organic Certified  **Approved for Organic Cosmetic     AP :Anatollian Plant)Aqua, Hydrolized Keratin, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Myrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium L. Sulfacate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside** , Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronic Acid**,  Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate**, Xanthan Gum**,Citric Acid Anhydrous**,Perfume.

 

Keratin İksir Gözenek Açıcı İçeriği : Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Panthenol, Caprylic/CapricTriglycerıde, Hydrolyzed Keratin, RicinusCommunisSeedOil, ThymusVulgarisLeafWater*, Phenoxyethanol, TocopherylAcetate, Polyquaternium-7, CetrimoniumChloride, RosaDamascenaFlowerWater*, MyrtusCommunisLeaf Water*, OleaEuropaeaFruitOil*

 

Hızlı Uzatan, Dökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı İçeriği : Keratin yağı, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avakado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı, Sarımsak Yağı, Çamterebentin Yağı, Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistancevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.Not: Dökülme Setimizi saçınızdaki dökülme durana kadar kullanabilirsiniz, kullanımı bitirdikten sonra dökülme yapmaz, sürekli kullanım gerektirmez.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü           İyi