İndirimli Ürün Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti +


Saç çıkarıcı titanyumlu keratin bakım seti %100 doğal içerikli formülü sayesinde düzenli kullanımda saç oluşumunu desteklemektedir. Güçsüz, zayıf, cansız, seyrelmiş saçlarda oldukça etkilidir. Tamamen organik ve doğal içerikler kullanarak üretilmiştir. Not: ürün hakkında daha fazla bilgi almak için alt kısımdaki yazıyı okuyabilirsiniz.


₺ 213,40 ₺ 513,00
  • Ürün Kodu: kr323

Saç Çıkarıcı Titanyumlu Keratin Bakım Seti 

 

Saç çıkaran titanyumun silindirik uca sahiptir. Bu uçlarda titanyumdan oluşan iğneler mevcuttur. Saç çıkaran titanyumu günde sabah ve akşam beşer dakika ileri ve geri hareket ettirerek saça uygulanır. Saç çıkaran titanyumun yapısı sayesinde uyumuş saç hücrelerini uyandırır, kan dolaşımını hızlandırarak saç çıkmasını destekler. Saç çıkaran titanyumu en az altı ay kullanmanızı tavsiye ederiz.

Saç çıkaran titanyumlu set içerisinde yer alan Liquid keratin şampuan, organik yapısıyla ve güçlü bitkisel içerikleriyle öncelikle saç derisinde biriken kozmetik kalıntıları temizler. Saç derisinin nefes almasını sağlamaktadır. Lipozom teknolojisi kullanılarak üretilen  bu organik saç çıkarıcı keratin şampuan  diğer şampuanlara  oranla içerisinde bulunana bitkisel özleri çok daha çabuk ve kolay bir şekilde alt katmanlara inmesi sağlanır.

Gözenek açıcı keratin iksir,  saç derisinde tıkalı olan gözenekleri açmasını sağlar. bu sayede keratin dip bakım yağı ile yapılan bakımda faydalı minarallerin saç köklerine kadar inmesine yardımcı olmaktadır. 
Saç Çıkarıcı Titanyumlu Keratin Bakım Seti Kullanımı

 

1. Liquid Keratin Şampuan ile saçınızı iki defa sıcak suyla yıkayın ve havlu ile saçınızı kurulayın. 2. Ensenizden başlayarak yukarıya doğru saç derinize masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırın.

3. Liquid keratin saç çıkaran titanyumlu set içersindeki Liquid Keratin Gözenek Açıcı İksirden saç diplerine 10-15 pompa uygulayın, 15 dakika bekletin. Bu süreçte saçınızı yıkamayın.

4. Liquid Keratin Dip Bakım Yağı'nızı Gözenek açıcı İksirin üzerine ve saç derinize 10-15 pompa olacak şekilde eşit olarak sürün ve saç derisine yedirin.

5.  En az 5-10 saat veya sabaha kadar ya da dilediğiniz kadar uzn süre bekletin. Mümkünse başınızı varsa bir bone ya da sitreçe sarabilirsiniz.

6. Liquid Keratin Şampuan ile yıkayın. İşlemi bitirin.

Zor taranan saçlarda, tercihe göre Liquid Keratin Saç Bakım Kremini  kullanabilirsiniz.Not: Dökülme Setimizi saçınızdaki dökülme durana kadar kullanabilirsiniz, kullanımı bitirdikten sonra dökülme yapmaz, sürekli kullanım gerektirmez.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü           İyi