₺ 144,00 ₺ 187,20

Keratin Nem (Fön) Sütü - Çilekli


Özellikle saça sık şekilde uygulanan ısıl şekillendirme işlemlerinden yanan, yıpranan, kuruyan, zor taranan saçlar için Keratin Nem (Fön) Sütü anında çözüm üretir. Saçları parlak yumuşak canlı ve daha güçlü gösterir. Keratin Nem (Fön) Sütü fön çekerken saçların çok kolay taranmasını sağlar. Kopmaları ve kırıkları önler saçı besler daha esnek ve hacimli gözükmesini sağlar.


Keratin Nem (Fön) Sütü-Çilekli Kullanımı:

Yıkama işleminden sonra krem kullanmadan saçınıza bir miktar Keratin Sütü püskürtün ve saçınıza dilediğiniz gibi fön çekin.

Her gün sabah ve akşam kullanıp saçınızı daha yumuşak, parlak, ipeksi yapabilirsiniz.

Saçınızı sık fön çekerken yıpranmasını önlemek için saçınıza bir miktar Keratin Nem (Fön) Sütü püskürtün saçınızı yıkamayın. Saçta durulanmayan özelliğe sahiptir. Saçı ağırlaştırmaz.

Hem kuru hem ıslak hem de nemli saça rahatlıkla uygulanabilir. 

   keratin sütü  NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 nolu telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir. 

   

  -Keratin Nem (Fön) Sütü- Çilekli İçeriği: aqua, cyclopentasiloxane, polyquatermium-6,PEG-40/PPG-8, methylaminppropyl/hydroxpropyl, dimethicone, copolymer, glycerin, dipropylene glycol, polysorbate-20, oil(and) aesculus hippocastanum(horse chestnut) seed extract (and) retinyl palmiate (and) Tocopherol(and), inositol calcium pantothenate linoleic acid hydrolyzed corn protein hydrolyzed wheat protein, Hydrolyzed soy protein, saccharomyces/zink ferment, saccharomyces copper ferment,sacccharomyces/magnesium fermet, saccharomyces iron ferment, saccharomyces/ slicon fermet, leuconostoc/radih root ferment filrate, cetrimonium,chloride citricacid fragrance citral d-limonene,potassium sorbate, sodium benzote, cosmedic color(cı ponceu r4)

  Bir değerlendirme yazın

  Not: HTML kodlar kullanılmamaktadır!
  Kötü           İyi
  Doğrulama Kodu