₺ 89,95 ₺ 125,00

Keratin Maskesi


Keratin Maske çok az bir miktar kullanımında dahi, saçınızı dirençli ve kuvvetli ancak hafif ve pamuksu bir yapıda incecik bir tabaka ile kaplar. İşlemlere karşı oluşabilecek yıpranmaların ve kırıkların önüne geçer. Keratin Maskesi saçınızın ipeksi ve parlak bir görünüm kazanması için elinizin altında her an bulunması gereken mükemmel bir doğal mucizedir. İçeriğinde asla kimyasal maddeler yer almadığı için sıradan saç bakım ürünleri gibi saçınızı yıpratmaz kalıcı onarım sağlar.

Keratin Maske özellikle de röfleli, permalı, ısıl işlem gören, saç açıcı uygulanmış saçlarda daha kalıcı ve etkili sonuç göstermektedir.Keratin Maskesi kullanım talimatlarına uyulduğunda 4 aya kadar rahatlıkla kullanılabilir.


Keratin Maske 250 mL Faydaları:

Keratin Maskesi, saçınızın yumuşak ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır.

Zor taranan saçları çok kolay taranır hale getirir.

Saçınızın ihtiyacı olan nem oranını korur. Dolayısıyla saç kırıklarını ve kopmalarını da büyük ölçüde önlemiş olur.

Saçınıza keratin yüklemesi yaptıysanız, saçınızın emmiş olduğu keratin proteininin saçınızda daha uzun süre kalmasını garantiler.

Keratin Maskesi, saç liflerini doğal keratin proteini ile besler.

Keratin Maske’den en yüksek verimi alabilmek için yıpranmış saçınıza mutlaka keratin serum yüklemesi yapmanızı tavsiye ederiz.


Keratin Maske 250 ml Kullanımı:


Tercihen Keratin Şampuan ile yıkayacağınız saçın fazla suyunu alın. Nemli saçınıza saç diplerinize temas etmeyecek şekilde saç boylarınıza ve uçlarına uygulayarak 15 dakika bekletiniz. Saçlarınızı durulayın. Haftada 1-2 defa kullanılabilir.


Keratin Maskesi İçeriği: Aqua, Cetylalcohol, CetrimoniumChloride, BehentrimoniumChloride, Cocamide MEA, GlycerylStearate, Dimethicone, Panthenol, Parfum, PEG-12 Dimethicone, PEG-35 CastorOil, Ceteareth-12, HydrolyzedCorn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, HydrolyzedWheat Protein, AesculusHippocastanumSeedExtract, Aclohol,*ArganiaSpinosaKernelOil, PerseaGratissimaOil, Polysorbate 20, Tocopherol, CalciumPantothenate, Inositol, LinoleicAcid, RetinylPalmitate, Biotin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Propyleneglycol, Benzylalcohol  •                                    

Bir değerlendirme yazın

Not: HTML kodlar kullanılmamaktadır!
Kötü           İyi
Doğrulama Kodu