İndirimli Ürün Keratin Maskesi (250ML) +


Keratin Maskesi sert, kuru, mat, işlem görmüş, yıpranmış ve problemli saçlarda çok etkilidir, anında etki gösterir. Ayrıca Keratin Maskesi, Keratin Yüklemesi'nden sonra kullanıdığında Keratin Serum'unun verimliliğini maksimum seviyede yükseltir. Adeta ayrılmaz bir ikili gibidir. Keratin Maskesi istenildiğinde tek başına hafta 1 veya 2 defa kullanıldığında mükemmel sonuçlar verir.


₺ 79,90 ₺ 125,00

Liquid Keratin Maske çok az bir miktar kullanımında dahi, saçınızı incecik bir koruyucu tabaka ile kaplayarak işlemlere karşı oluşabilecek yıpranmaların ve kırıkların önüne geçer. Keratin Maskesi Saçınızın ipeksi ve parlak bir görünüm kazanması için elinizin altında her an bulunması gereken mükemmel bir doğal maskedir. İçeriğinde asla kimyasal maddeler yer almadığı için diğer firma ürünleri gibi saçınızı yıpratmaz kalıcı onarım sağlar.

Liquid Keratin Maske özellikle röfleli saçlarda kullanıcılarımızdan oldukça fazla memnuniyet gösterilen ürünlerimizdendir. Keratin Maskesi Normal kullanımda 4 aya kadar rahatlıkla bir kullanım sağlar.

Keratin Maske Faydaları;

 1. Keratin Maskesi, Saçınızın yumuşaklığı ve parlaklığı zirve yaparak mükemmel bir görünüm kazandıracaktır.
 2. Zor taranan saçları çok kolay taranır hale getirir.
 3. Saçınızın ihtiyacı olan nem oranını korur. Dolayısıyla saç kırıklarını ve kopmalarını da büyük ölçüde önlemiş olur.
 4. Keratin Serum yüklemesinden sonra saç liflerini yumuşatma özelliğiyle memnuniyeti ikiye katlar.
 5. Saçınıza keratin yüklemesi yaptıysanız, saçınızın emmiş olduğu keratin proteininin saçınızda daha uzun süre kalmasını garantiler.
 6. Keratin Maskesi, saçın minelerini doğal Keratin Proteini ile besler.
 7. Saçlarınızda gözle görülür bir parlaklık ve yumuşacık bir doku hissi oluşur.
 8. Bir kutu Liquid Keratin Maske size 3-4 ay yetecek miktarda bir ürün olup, doğru kullanımda etkisini henüz bitmeden göreceğiniz kalitededir.

Liquid Keratin Maske'den en yüksek verimi alabilmek için yıpranmış saçınıza mutlaka keratin serum yüklemesi yapmanızı tavsiye ederiz .

Keratin Maske Kullanımı

 • Nemli saçınıza saç diplerinize gelmeyecek şekilde saç boylarınıza ve uçlarına uygulayarak 10 15 dakika bekletiniz.

 • Saçlarınızı ılık su ile durulayınız.

 • Keratin Maske'nizi kür halinde diğer ürünlerimizle kullanıyorsak her kür sonrası, tek ürün olarak kullanıyorsak haftada bir, iki defa kullanmanızı tavsiye ediyoruz.                                     

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü           İyi