Keratin Elixir Gözenek Açıcı (30ML) +
₺ 314,00

Keratin İksir Gözenek Açıcı Saçlarınıza Nasıl Fayda Sağlar?


Gözenek Açıcı formülü sayesinde, saç derinizin nefes almasını ve kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Hızlı saç uzamasını destekler. Yoğun saç dökülmelerine acil çözüm üretir. Sıradan saç bakım ürünlerinin, saç derisinde meydana getirdiği tıkanıklık ve saç derisinin üzerinde oluşturduğu silikonsu yapının temizlenmesi konusunda etkilidir.

Saç derisini onarmada, saç telleri ve saç derisinin önceki sağlığını yeniden kazanmasında kullanıcılara yardımcı olur. %100 doğal bir formül sayesinde saç dökülmesini önler. Bitki özleri içeren özel formülü sayesinde, saç köklerinizin beslenerek güçlenmesini sağlar.


KERATİN İKSİR GÖZENEK AÇICININ DİĞERLERİNDEN FARKI NEDİR?

Daha önce üretimi yapılan ve ikili set olarak pek çok kullanıcının beğenisini kazanan Keratin Dip Bakım Yağı’nın etkisini daha da arttırmak amacıyla, özel olarak üretilmiştir. Özellikle faydalı yağların saç derisinin en alt tabakalarına inme hızını arttırmada yardımcı olur. Genelde piyasada satılan saç bakım yağları ve dökülme önleyici kremler saç derisinden alt tabakalara inememektedir. Bu iksir sayesinde saçlarımız bakım yağı ve ürünlerinden %100 yararlanabilmektedir.

Ayrıca Keratin İksir Gözenek Açıcı’nın kendi içeriğinde bulunan bitkisel ekstralara saç derisini besleyerek, saçların güçlenerek dökülmesini önlemeye ve hızlı uzamaya yardımcı olur.

Keratin İksir Gözenek Açıcı Kullanımı:

Tercihen arındırıcı özelliği olan Keratin Şampuan ile saçlarınızı 2 defa yıkayın. Kurulayın.

Saç köklerine, parmak uçlarınızla 3 dakika boyunca masaj uygulayınız.

Keratin İksir Gözenek Açıcı ile 10-15 pompa saç diplerinize uygulayın. Saçlarınızda ortalama 15 dakika bekletin durulama yapmayın. Saç diplerinde hafif bir yanma olabilir bu normaldir. Saçta kalmasında herhangi bir yan etki yapmaz.

Keratin İksir, Keratin Dip Bakım Yağı ile birlikte kullanıldığında, etkisi yaklaşık 4 kat daha artar.

Haftada 1-2 defa kullanılması tavsiye edilir.

-Keratin İksir Gözenek Açıcı İçeriği: Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Panthenol, Caprylic/CapricTriglycerıde, Hydrolyzed Keratin, RicinusCommunisSeedOil, ThymusVulgarisLeafWater*, Phenoxyethanol, TocopherylAcetate, Polyquaternium-7, CetrimoniumChloride, RosaDamascenaFlowerWater*, MyrtusCommunisLeaf Water*, OleaEuropaeaFruitOil*

Bir değerlendirme yazın

Not: HTML kodlar kullanılmamaktadır!
Kötü           İyi
Doğrulama Kodu