Keratin İksir Gözenek Açıcı (50ML) +


Keratin İksir, saç derisindeki yer alan tıkanık gözenekleri açma özelliği sayesinde, kullanıldığı andan itibaren saç derinizi tetiklemeye başlar. Saç dökülmesini engelleyip saç çıkmasını sağlayan bu ürün, dökülme önleyici ve hızlı saç uzatıcı keratin setinin en önemli ve ilk adımı ürünüdür. Keratin Dip Bakım Yağının etkisini kat kat arttırıp saç köklerinin beslenmesini destekler.


₺ 59,90 ₺ 115,00

Keratin İksir Gözenek Açıcı Saçlarınıza Nasıl Fayda Sağlar ?

 • Keratinli iksir gözenek açıcı formülü sayesinde, saç derinizin nefes almasını ve kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olur.
 • Keratinli iksir gözenek açıcı saçınızın hızlı uzamasını destekler.
 • Yoğun saç dökülmelerine keratin iksir gözenek açıcı acil çözüm üretir. 
 • Kozmetik saç bakım ürünlerinin, saç derisinde meydana getirmiş olduğu  tahriş ve tıkanıklık gibi problemleri gidermede etkilidir.
 • Saç derisini onarmada ve önceki sağlığını yeniden kazanmasında kullanıcılara yardımcı olur.
 • %100'e yakın doğal bir formül sayesinde saç dökülmesini önler.
 • Keratin iksir gözenek açıcı Bitki özleri içeren özel formülü sayesinde, saç köklerinizin beslenerek güçlenmesini sağlar.


KERATİN İKSİR GÖZENEK AÇICININ DİĞERLERİNDEN FARKI NEDİR ?

Daha önce üretimi yapılan ve ikili set olarak başarılı olan Keratin Dip Bakım Yağının etkisini daha da arttırmak amacıyla, özel olarak üretilmiştir. Özellikle faydalı yağların saç derisinin en alt tabakalarına inme hızını arttırmada yardımcı olur. Genelde piyasada satılan saç bakım yağları ve dökülme önleyici kremler saç derisinden alt tabakalara inememektedir. Bu iksir sayesinde saçlarımız bakım yağı ve ürünlerinden %100 yararlanabilmektedir.
Ayrıca Keratin İksir Gözenek Açıcının kendi içeriğinde bulunan bitkisel ekstratlarla da saç derisini besleyerek, saçların güçlenerek dökülmesini önlemeye ve hızlı uzamaya yardımcı olur.


Keratin İksir Gözenek Açıcı Kullanımı: 

 1. Arındırıcı özelliği olan ve Organik içerikli Liquid Keratin Şampuanla ve sıcak suyla saçınızı 2 defa yıkayın. Havluyla kurutun.
 2. Saç köklerine, parmak uçlarınızla 3 dakika boyunca sert friksiyon yaparak uygulayınız. 
 3. Saçlarınızda ortalama 15 dakika kadar bekletin. Durulama yapmayın. Saçta kalmasında herhangi bir yan etki yapmaz.
 4. Keratin İksirimiz, Keratin Dip bakım yağı ile birlikte kullanıldığında, etkisi yaklaşık 4 kat daha artar.
 5. keratin iksir gözenek açıcıyı haftada iki defa kullanılması tavsiye edilir. 


İÇERİKLER: Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Panthenol, Caprylic/CapricTriglycerıde, Hydrolyzed Keratin, RicinusCommunisSeedOil, ThymusVulgarisLeafWater*, Phenoxyethanol, TocopherylAcetate, Polyquaternium-7, CetrimoniumChloride, RosaDamascenaFlowerWater*, MyrtusCommunisLeaf Water*, OleaEuropaeaFruitOil*​

Bir değerlendirme yazın

Not: HTML kodlar kullanılmamaktadır!
Kötü           İyi