Saf Keratin Serum Sprey (50ML) +


Saf Keratin Üçlü Serum Setimiz ile birebir aynı içerik ve etkiye sahiptir. Sprey şeklinde saça püskürterek çok kolay bir şekilde uygulanır ve hızla saça kaynar ve hemen etkisini gösterir. . Boya, renk açma, düzleştirme, perma, fön, pres, maşa gibi uygulamalardan dolayı oluşan saçlardaki yıpranma, yanma, kuruma, kırılma, koparak dökülme ve yavaş uzama gibi saç problemlerini rafa kaldıracak olan ''Keratin Sprey'' sayesinde hayal ettiğiniz saçlara kavuşmak artık zor değil.


₺ 74,90 ₺ 140,00

SAF KERATİN SERUM SPREY 50ML


Isıl ve kimyasal işlemlerden kaynaklı olarak saçlarımızdaki keratin yapıda bozulmalar ve keratin miktarında azalmalar meydana gelir. Bu da saç tellerinde uçlara doğru incelme, kırık ve yıpranmış bir görünüm, çatallaşmış saç uçları, matlık ve kuruluk gibi problemlere yol açar. Saf Keratin Serum Sprey bu keratin bloklarının güçlenmesi ve olması gereken keratin protein miktarını sabitlemek için saça botoks etkisi verir. Düzenli ve doğru kullanımda saçta kalıcı etkiye sahiptir. Suya, hava koşullarına ve ısıya karşı yüksek direnç gösteren saf keratin proteinleri etkisini kolay kolay kaybetmez. TUZ, ALKOL, SÜLFAT, SİLİKON, PARABEN, FORMALDEHİT içermeyen Saf Keratin Serum Sprey garantili bir üründür.


Saf Keratin Serum Sprey Faydaları:

-Saç kırıklarını ve saçtaki yıpranmayı anında onarır ve yeniden yapılanma sağlar.

-İncelmiş, zayıf saçların daha hacimli olmasına yardımcı olur.

-Saçların kolay taranmasına yardımcı olur.

-Saçın pürüzsüz hale gelmesini sağlar, saçları parlatır.

-Saçtaki matlığı gidererek, belirgin bir parlaklık ve ipeksi bir görünüm sağlar.

-Saçların hızlı uzamasına katkı sağlar, kırılarak kopan ve dökülen saçların önüne geçer.

-Saç tellerinin etrafında pamuk kadar hafif ancak bir yandan da yoğun bir koruma tabakası oluşturur.Saf Keratin Serum Sprey Nasıl Kullanılmalıdır?

-Saçınızı 2 defa tercihen Keratin Şampuan ile yıkayın. Tamamen kurulayın.

-Saf Keratin Serum Sprey’i dip bölgeler hariç hasarlı tüm bölgelere püskürterek uygulayın. Elinizle masaj yaparak yedirin. Saçlarınız adeta yeniden ıslanmış konuma gelmeli. Bir sonraki aşamada saçlarınızı kuruyana kadar 5 dakikada 1 tarayın. Saçınızın düz ve pürüzsüz bir şekilde kurumasına özen gösterin. Saf Keratin Serum Sprey saçınızda minimum 6 saat beklemelidir. Saçınızı yalnızca su yardımıyla durulayın.

-Daha etkili ve kalıcı sonuçlar için muhakkak fazla suyu alınmış saçınıza Keratin Maskesi kullanın. 10-15 dakika beklettikten sonra durulayın. Şekillendirme işlemiyle tercihe göre işlemlere son verin.

Uyarı: Bu işlemi 3-4 günde 1 tekrar edin. Saf Keratin Serum Sprey etkileri kalıcıdır. Saçı besleyici ve koruyucu özelliklere sahip olan Saf Keratin Serum Sprey, saçın doğal ve sağlıklı halini dengede tutabilmek için belirli aralıklarla saça yüklenmelidir.

Saf Keratin Serum Sprey kullanım talimatlarına uygun ve doğru biçimde kullanıldığında garantili ve olumlu sonuçlar verir.


Saf Keratin Serum Sprey İçeriği: Aqua, Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin), Lactobacillus Ferment, Parfume (Şeftali Eldesi), HydrolyzedCorn (Mısır) Protein, HydrolyzedWheat (Buğday) Protein, Hydrolyzed Soy (Soya) Protein, Saccharomyces/Zinc (Çinko) Ferment, Saccharomyces/Copper (Bakır) Ferment, Saccharomyces/Magnesium (Magnezyum) Ferment, Saccharomyces/Iron (Demir) Ferment, Saccharomyces/Cilison Ferment, Leuconostoc/RadishRoot (Turp Kökü) Ferment Filtrate, Phenoxyethanol, Linalool

Bir değerlendirme yazın

Not: HTML kodlar kullanılmamaktadır!
Kötü           İyi