Saf Keratin Serum Seti +
₺ 635,00

SAF KERATİN SERUM SETİ


Keratin, saçlarımızın %72’sini oluşturan yapıtaşı olan mucize gibi bir proteindir. Ciltteki yaşlanmışlık belirtilerini ortadan kaldırmak için nasıl botoks yöntemi kullanılıyorsa, saçtaki yıpranmış ve yaş almış görüntüyü silmek için de keratin proteinleri ile saçlara botoks işlemi uygulamak gerekir. Keratin botoks saç tellerine dolgu yaparak daha kalın bir hale getirir ve saçları daha sağlıklı bir görünüme kavuşturur.

Özellikle renklendirme ve şekillendirme işlemlerinden, kullanılan saç bakım ürünleri ve içerisindeki kimyasallar nedeniyle evde saf keratin yüklemesi yapmak gereklidir. Saç botoksunun evde yapılmasının önerilmesi de içerik incelemesinin daha titiz yapılabilmesiyle avantaj sağlıyor. Saça yüksek ısılı işlemler de uygulanan, süreli olarak düzleştirme etkisi vermeyi de vaat eden formaldehit kimyasalı da içeren keratin ürünleri kullanımı kuaförlerde yapılan keratin botoksun kalıcı olmamasında ve saçta ağır bir koku bırakması noktasında kullanıcıların memnuniyetini kaybediyor. Kalıcı keratin etkisi beklerken bu keratin botoksun saf olmaması da müşterileri yoran bir durum. Keratin yüklemesi için %100 güvenli ve garantili ürünler olarak bilinen Liquid Keratin- Saf Keratin Serumlar içerisinde PARABEN, TUZ, ALKOL, SÜLFAT, SİLİKON, FORMALDEHİT içermez. Böylece yanan, yıpranan, incelen, koparak dökülen, yavaş uzayan ve kırılan saçlar evde kolayca yapacağınız keratin botoks uygulaması ile problem olmaktan çıkıyor.


Keratin Serum Seti Size Ne Sağlar?

-Saç boyama, röfle, düzleştirme, perma ve açıcı işlemler sırasında oluşan yanmış görünümü ve deformeyi önler, saçları onarır.

-Saf Keratin Serum içerisinde yer alan saf katkısız keratin saç foliküllerini besler.

-Yıpranan saçları onarır. Pürüzsüz hale getirip parlatır ve kolay taranmasını sağlar.

-Saçların daha güçlü olmasını ve esneklik kazanmasını sağlayarak dökülmesini ve kopmasını engeller. 
Keratin Serum Seti Kutu İçeriği:

-Saf Keratin Serum 20x3=60 ml


Keratin Serum Seti Bakımı Nasıl Yapılır?

Saçlarınızda daha etkili bir sonuç görebilmek için tercihen Keratin Şampuan ile saçlarınızı 2 defa yıkayın. Tamamen kurulayın. Isıl işlem uygulamanız tavsiye edilmese de ılık fönler tutarak saçlarınızı kurutabilirsiniz. Hazırlık aşaması bittikten sonra Saf Keratin Serum ile saçınızın dip kısımları hariç kalan tüm bölgelere uygulama yapın. Boya işlemi yapar gibi uyguladığınız Saf Keratin Serum işlemi sonrası saçlarınız ıslak bir görünüme gelmelidir. Saçlarınızı kuruyuncaya kadar 5 dakikada 1 tarayın. Bu saçlarınızın pürüzsüz ve doğru bir şekilde kaynamasına yardımcı olmaktır. Bu esnada saçlarınızı toplamayın, sarmayın veya saçlarınızın üzerine yatmayın. En az 6 saat beklettiğiniz Saf Keratin Serumu yalnızca su yardımıyla durulayın.  Daha etkili ve kalıcı sonuç almak adına işlemi Keratin Maske ile sonlandırabilirsiniz.

Saf Keratin Serum kullanımını 3 günde 1 tekrar edin. Aşırı yıpranmış veya uzun saçlarda sabırlı olmak gereklidir. İhtiyaç halinde tedaviyi tamamlamak için Keratin Serum Seti takviyesi yapılması tavsiye edilir. Kaç seans uygulama yapacağınız saçınızın yıpranma ve yanma durumuna bağlıdır.


Keratin Serum Seti İçeriği:

-Saf Keratin Serum: Aqua, Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin), Lactobacillus Ferment, Parfume (Şeftali Eldesi), HydrolyzedCorn (Mısır) Protein, HydrolyzedWheat (Buğday) Protein, Hydrolyzed Soy (Soya) Protein, Saccharomyces/Zinc (Çinko) Ferment, Saccharomyces/Copper (Bakır) Ferment, Saccharomyces/Magnesium (Magnezyum) Ferment, Saccharomyces/Iron (Demir) Ferment, Saccharomyces/Cilison Ferment, Leuconostoc/RadishRoot (Turp Kökü) Ferment Filtrate, Phenoxyethanol, Linalool

Bir değerlendirme yazın

Not: HTML kodlar kullanılmamaktadır!
Kötü           İyi
Doğrulama Kodu