Hızlı Saç Uzatma 5'li Set +
₺ 1.600,00
 • Hızlı Saç Uzatma 5’li Set 

  Saçlar temelde iki sebepten dolayı uzama hızlarını olması gereken seviyede tutamazlar. Ortalama ayda 1.5 cm’e yakın saç uzamasını koruyamayan saçların önünde engel olan iki sebep vardır. Bunlardan birincisi saç uçlarındaki kuruluk ve kırılma sonucunda saçların kopmasıdır. Aynı zamanda saç uçlarındaki yıpranmalardan dolayı saçınızın canlılık mekanizması saç uçlarını onarmak için çok fazla efor sarf edecektir. Oysaki saçların sağlıklı uzayabilmesi saç diplerinizin sağlıklı olması önemlidir. Bir diğer sebep olarak da bu zamana kadar kullanılan kimyasal ve sentetik içeren sıradan saç bakım ürünlerinin saçlı deri üzerinde silikonsu bir tabaka oluşturması. Gözeneklerin kapanması ve saç derisinin nefes alamaması sebebiyle de saçların uzama hızı azalır. Kullanılan saç bakım ürünleri içerisindeki kimyasalların yanı sıra kalıcı saç şekillendirme işlemleri ve renklendirme işlemleri de saçların çok yüksek ısılara ve kanserojen kimyasallara maruz kalmasına neden olur. Bunun neticesinde saçlar küser ve olması gereken seviyedeki uzama hızı durur.

  Liquid Keratin ailesi olarak Hızlı Saç Uzatma 5’li Set Full ile bahsedilen iki tip probleme de çözüm geliştirerek, siz değerli kullanıcılarımızın hızlı uzayan saç hayallerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Saç uçlarınız onarılırken, saç dipleriniz de besleniyor. Böylece set kullanımı çift fazlı etki göstererek saçlarınızı sağlıklı bir şekilde uzatır.

  Hızlı Saç Uzatma 5’li Set Full içeriğindeki hiçbir ürün ALKOL, SÜLFAT, TUZ, SİLİKON, PARABEN, FORMALDEHİT içermez. %100 doğal bir formül olması sebebiyle hamile ve emziren kadınların da kullanımına uygundur.

  Bebek saçlarındaki gelişmeyi hızlandırarak saçın hızlı uzamasına destek olur. Saç derisi üzerinde kepek, yağlanma, kaşıntı, egzama, kuruma, sivilce ve alerjik reaksiyon gösterebilecek durumların tetiklenmesini önleyecek olan rahatlatıcı ve yatıştırıcı özler içerir. B vitamini içeren formülü sayesinde saç derisinde hızlı yapılanma sağlar. Set sayesinde saçınızda yalnızca hızlı uzama etkisi değil aynı zamanda botoks etkisi de gözlenecektir.

  Hızlı Saç Uzatma 5’li Set Full Ürünleri:


  • Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan (350ML)
  • Gözenek Açıcı Keratin İksir (30ML)
  • Keratin Dip Bakım Yağı (50ML)
  • Saf Keratin Serum Sprey (30x2=60ML)


  TOPLAM GRAMAJ (490ML)Hızlı Saç Uzatma 5’li Set Full Kullanımı:


-Saçınızı Arındırıcı Keratin Şampuan ile iki defa yıkayın. Saçınızı tercihen doğal haline bırakarak kurutun.

-Gözenek Açıcı Keratin İksir (gümüş şişe) saç diplerinize 10-15 pompa şeklinde uygulayın. 15 dakika bu şekilde bekletin ve yıkamayın. (Bu uygulama sonrası saç diplerinizde yanma hissi olabilir. Gözenek açılmasından dolayı bu normaldir, endişe etmeyin.)

-Keratin Dip Bakım Yağı’nı (gold şişe) 10-15 pompa yine Gözenek Açıcı Keratin İksir uygulanan bölgelere uygulayın. Saça eşit şekilde yedirin. Minimum 6 saat bekletin.

-Keratin Dip Bakım Yağı’nı bekleme esnasında Saf Keratin Serum Sprey’i saç dipleri hariç tüm yıpranmış bölgelere yedirerek sürün. En az 6 saat bu şekilde bekletin. Saçınızı kuruyana kadar 5 dakikada bir tarayın. Bu tarama işlemleri keratin bakımın pürüzsüz biçimde kaynaması için gereklidir. Saçlarınızı açmadan keratin proteinlerinin kaynamasına izin verirseniz daha sonrasında saçlarınızı tararken zorlanacaksınız. Saçınızı kuruyana kadar toplamayın, sarmayın ve üzerine yatmayın.

-Kuruyan saçınızı bol suyla durulayın.

- Saç uçlarınızda çok fazla yıpranma varsa veya saçlarınız çok zor taranıyorsa Keratin Maskesi kullanımı da set sonrası tavsiye edilebilir.

- Set halinde tüm ürünlerin kullanımını haftada 1-2 defa yapabilirsiniz. Şampuanı isteğe göre her gün de uygulayabilirsiniz.


-Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan: Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu), Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid ( Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate , Benzyl Alohol, Dehydroacetıc, Olea Europaea Leaf Extract ( Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate, Benzoicacid, Amy Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamal, CI 12480.


-Saf Keratin Serum Sprey: Aqua, Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin), Lactobacillus Ferment, Parfume (Şeftali Eldesi), HydrolyzedCorn (Mısır) Protein, HydrolyzedWheat (Buğday) Protein, Hydrolyzed Soy (Soya) Protein, Saccharomyces/Zinc (Çinko) Ferment, Saccharomyces/Copper (Bakır) Ferment, Saccharomyces/Magnesium (Magnezyum) Ferment, Saccharomyces/Iron (Demir) Ferment, Saccharomyces/Cilison Ferment, Leuconostoc/RadishRoot (Turp Kökü) Ferment Filtrate, Phenoxyethanol, Linalool


-Keratin Dip Bakım Yağı: Hydrolyzed Keratine, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avokado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı,  Sarımsak Yağı, Çam terebentin Yağı, Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.


-Gözenek Açıcı Keratin İksir: Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Panthenol, Caprylic/CapricTriglycerıde, Hydrolyzed Keratin, RicinusCommunisSeedOil, ThymusVulgarisLeafWater*, Phenoxyethanol, TocopherylAcetate, Polyquaternium-7, CetrimoniumChloride, RosaDamascenaFlowerWater*, MyrtusCommunisLeaf Water*, OleaEuropaeaFruitOil*

Bir değerlendirme yazın

Not: HTML kodlar kullanılmamaktadır!
Kötü           İyi
Doğrulama Kodu